| anonim_4396 a întrebat:

Cine va castiga? STEAUA sau TWENTE?

Vreau parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Eu nu te-am jignit, sa iti fie rusine daca esti asa de josnic si deficient mintal!

11 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Bate Steaua sa moara toti dinamovistii astia de aromani auzi sa tii cu aia...ce minti lovite au!

| Vichtory a răspuns:

Steaua.

| EmanuelThN a răspuns:

Steaua pentru ca e obisnuita q conditiile de afara pe can twnte nu happy ai sa vezi

| TheHunter38 a răspuns:

Eu zic ca va fi egal sau castiga steaua, 1x

| RaR a răspuns:

Sper ca twente, nu sunt fan steaua si ma bucur cand i-au bataie.

| Ex3cuTiOn a răspuns (pentru RaR):

Chiar daca nu ai fi fan steaua tot ar trebui sa tii cu ea.Fiindca este o echipa romana.Nici eu nu sunt fan steaua dar sper sa castige.

| MonsterBunny a răspuns:

Twente...sper :-)

| BuBu2006 a răspuns:

Doamne dai sa piarda daca o sa castige o sa fie ridicat in slavi si nu merita! tin cu oricine numai nu cu steaua! pentru cate puncte o sa faca, mai bine ma lipsesc si asa fotbalul romanesc e catastrofal cum le facem le si pierdem!

| Comandocip a răspuns:

Eu sunt fan STEAUA si chiar daca ar juca si cu Manchester tot cu steaua as tine...DECI STEAUA O SA CASTIGE^_^
A da inca ceva ca vad ca sunt multi care spera sa piarda steaua.(probabil sunt dinamovisti)steaua e singura echipa romana care a trecut de grupe. dinamo nici macar nu a ajuns in grupe + ca steaua aduce puncte romaniei, dezvolta imaginea fotbalului romanes... dinamo ce face se pregateste pentru champ[ios league din 2003 si tot nu e in stare sa ajunga macar in grupe

| Rony2012 a răspuns:

Eu zic ca o sa fie egal, deoarece o sa avem parte de un gazon extraordinar de prost, in primul rand, si in al doilea rand o sa se califice olandezii de la twente, pentru ca au o echipa mult mai puternica decat Steaua lui Gigi.

| celmaibunfotbalist a răspuns:

Twente cu 1-0 gol ola john