| Catalynutzzz a întrebat:

Cine va castiga titlul anul acesta in Liga I ?

Răspuns Câştigător
| Al3xVS a răspuns:

Fc vaslui

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Steaua

| teddy28 a răspuns:

Steaua bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer toti cretinii zic steaua dar ei nu se uita k e la vreo 8 puncte de primul loc, da na ce sa-i ceri k daca 80% din fanii lu steaua sunt unii care n-au trebuie cu fotbalul si altii care stau in fundul satului k ce sa zic si ei tin cu steaua k asa au auzit la vecinurolling on the floor, sincer eu merg p mana lui dinamo pentru ca are un joc colectiv si atacanti foarte experimentati

| Vulvatron a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic ca steaua are sanse mari la cat de ordinari sunt, se vede in meciul cu u ce blat este, cum se dau la o parte clujenii. Traiasca gigi. Iar de fani, se stie ca is multi si prosti pana si pandurii au galerie mai buna ca a lui steaua laughing