| ΛᄂΣX a întrebat:

Colegii imi spun ca driblez destul de bine dar nu prea trag tare la poarta(pentru ca nu am muschi la picioare) cum sa fac muschii? Ce exercitii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Poti sa mergi la sala si sa lucrezi la aparatele care dezvolta muschii picioarelor.

| ΛᄂΣX explică:

Cei care sunt cu sala, zic si eu am 9 ani. nu am 15laughing

| ΛᄂΣX explică:

Cosmin112, pai tu ai sunci da dar eu am piciorul destul de subtire. Si nu prea am muschi.

| AleX199506 a răspuns:

Du-te la sala de fortawinking si lucreaza picioarele.
Funda?

| ღNameღ a răspuns:

Te tii de o bara si te ridici, te lasi, te ridici si tot asa de 10-20 de ori pe zi.O sa vezi ca o sa ai rezultate foarte bune.incearca

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Hey. intra pe youtube si cauta nu stiute exercitii de aerobic sau gimnastica la picioare...am avut aceaasi problema ca si tine da cu filmuletele alea is mult mai buna acum... sper ca te-am ajutat>big grin

| Gabriel04 a răspuns:

E vrajeala in varza asta. daca driblezi bine ai tehnica asa ca du-te cat mai aproape de poarta nu conteaza cat de tare tragi ci, conteaza cat de bine tragiwinking
PS: pentru faza cu muschii alearga in fiecare zi cate 30 de min recomandabil dimineata asta daca ai ore dupa amiaza daca nu.cand vii de la scoala daca ai ore dimineata iar in weekend incearca sa tragi la poarta de la o distanta mare

| NoobyBoy a răspuns:

Asta e o prostie, nu conteaza ca esti slabut, conteaza sa stii sa sutezi. Modul in care iti balansezi corpul in tipul contactului cu mingea este factorul cel mai important.

| Cosmin112 a răspuns:

Asta nu tine de muschi parerea mea...eu trag destul de tare si am sunci pe picioare daca stii sa suti si cum atunci tragi tare