| GulDan a întrebat:

Crede-ti ca din street workout poti ajunge bine facut ca si cum ai fi facut sala? cu biceps,triceps, spate toate facute ca si cum cine te-ar intreba sa creada ca am facut sala.

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Da poti, nu o sa ai marimea unui culturist care trage de greutati foarte mari dar o sa se vada ceva. Uite aici un exemplu http://www.youtube.com/watch?v=Zk9jp9rJ3Ss

| NDC12 a răspuns:

Mergi la sala, e 50-100 lei / luna, e mult mai bine decat street workout, lucrezi toate grupele de muschi, etc.