| necunoscut1234 a întrebat:

Credeti ca este eficient un program la sala repartizat astfel incat sa-mi antrenez toate grupele musculare pe parcursul a 2 saptamani? Mi-am facut programul astfel:in prima saptamana:luni-picioare, miercuri piept+abdomen, vineri-brate. A doua saptamana:luni picioare, miercuri spate+abdomen, vineri umeri +trapez. Mi-am facut astfel programul pentru ca am un program zilnic foarte aglomerat.Sunt la facultatea de ed fizica si sport, iar acolo fac sport de 4 ori pe saptamana, si ar fi prea obositor sa merg de 4 sau 5 ori pe saptamana la sala.

1 răspuns:
| sesamm a răspuns:

Dar dc nu incerci sa le faci pe toate inro seninta si apoi pe parcursul saptamani le repeti eu zic cai mai bine