| sabin89 a întrebat:

Credeți că meciul de vineri, cel de la ora 21:00, va fi o reeditare a finalei din '78?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

O sa bata Argentina dar nu cu 3-1 ca in 78 as zice mai degraba un 2-1 sau 3-2 pentru Argentina.
As zice ca Argentina o sa castige ca si Messi e in forma buna dar nici olandezii nu o sa renunte asa usor si o sa forteze cat mai tare deoarece in ultimii ani nu au mai avut performante in turnele internationale.
Bine la nivel de cluburi Ajax merge bine in cupele europene dar la nivel de nationala Olanda a fost slaba in ultimii ani.
Practic o sa fie un meci bun cu ocazii de ambele parti.

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

Nu