| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că Novak Djokovic ar putea sa o învingă pe Simona Halep intr-un meci?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti glumeata!
Nu cred, sunt sigur ca o invinge si inca foarte usor si la un scor foarte mare.

| Simpatic a răspuns:

Nu, pentru ca un asemenea meci nu s-ar putea organiza vreodata
insa daca ar fi un meci demonstrativ evident ca ar invinge-o pe halep, vb de unul dintre cei mai buni tenismeni barbati, totdeauna va avea avantaj barbatul in tenis, aici nu este sah

| VoidEternal a răspuns:

Cu maximă lejeritate. El în forma lui cea mai proastă și ea în forma ei cea mai bună.

| Xox0 a răspuns:

Un bărbat împotriva unei femei?

| Ilovedinero a răspuns:

Nu stiu cat % este in forma Simona Halep in acest moment.In trecut poate erau momente cand Simona il putea bate pe Djokovic dar acum dupa accindentari, dupa suspendare etc Simona pe langa ca a inaintat in varsta probabil nici nu s-a intretinut mai bine deci nu prea ar avea șanse in fata lui Djokovic

| ALM2000RO a răspuns:

Nu știu dacă joacă în tenis bărbații cu femeile, dar cred că ar învinge-o, amândoi sunt top dar forța fizică a bărbatului e mai mare deci ar avea șanse mult mai mari s-o învingă el pe ea decât să-l învingă ea pe el.

| AlexisZLS a răspuns:

Nu stiu de unde scoateti intrebarile astea, dar la testul anti doping, Simona il face praf pe Djokovic
Dar ca sa ti raspund totusi la intrebarea ironica sper, da, si ar invinge o rau de tot

| ValentinaB a răspuns:

Nu are nici o sansa Simona.