| Xenoverse1 a întrebat:

Credeti ca va reveni Barcelona dupa pauza care e condusa cu 2-0 de Betis? Eu sper la un egal sau chiar victorie a barcei la final, am pariat pe meciul asta.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha B4rza!

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Se putea sa nu apari si tu pe aici.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Obiectiv vorbind, Barca are echipa dar n-are antrenor.

Asta inseamna suferinta barcelonistului balcanic!

| Sn4k3 a răspuns:

Ar fi cazul, spre binele biletului meu. E echipa buna, are sanse daca se trezeste.

| aXy99 a răspuns:

Nu. Vor pierde cu 4-3.

| Alexuţ02 a răspuns:

Se poate, joacă acasă, dar au avut un meci ff prost în UCL, meci pe care trebuiau să-l câştige, dacă face Betis un joc excelent defensiv nici 5 Messi nu mai marchează.

| Xenoverse1 explică:

M**e Betis! La retrogradare cu ei!

| P3d1a a răspuns:

Bravo Real Betis. Mai e timp de 4-1

| Xenoverse1 explică (pentru P3d1a):

Te bucuri madridiotule.