| AvalohAlyn a întrebat:

Cu abdomene arzi calorii?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Alergare cinci zece km, bazin, sala doua ore....asa ceva!

| RAY a răspuns:

Non stop arzi calorii, si cand nu faci nimic, baga cardio ale dauneaza coloaniei in timp

| N0xEterniS a răspuns:

Arzi calorii si stand degeaba, arzi calorii si cand fumezi, arzi calorii si cand dormi. Daca ai 70 kg, in somn arzi in jur de 80 calorii pe ora. Oricand arzi calorii pentru ca inima trebuie sa bata, celulele trebuie reparate, temperatura trebuie mentinuta si ca sa-ti raspund la intrebare, DA, facand abdomene arzi calorii.

| 1231242 a răspuns:

Da...dar nu te ajuta ca sa slabesti si ca sa dezvoltii dreptii abdominali si nu, sute de abdomene nu te ajuta sa slabesti.

| Louys a răspuns:

Nu, dar iti antrenezi muschiul.
Daca vrei sa nu mai ai burta, du-te la alergat.