| Akgfr a întrebat:

Cu ce se epileaza cei ce merg la sala de nu m si au par pe piept?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu ceara, sau se barbieresc cu aparatul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se rad. Dar dacă nu ai păr ca King Kong, arăți macho cu ceva păr pe tine.

| Celcestietot a răspuns:

Cu ceara, aparate s-a.m.d.

| aXy99 a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. De regula, aparat de ras.

| RobertMoon a răspuns:

În general cu ceară sau nu au pur și simplu par pe piept de la natură.

| Swae a răspuns:

Cu ceara. Daca te epilezi cu ceara, parul iti mai creste abia dupa o luna.

| asuari a răspuns:

Pai pot sa îți îndepărtezi parul facial, abdominal etc. folosind mai multe tehnici: ceara (parul creste foarte greu), aparatul de ras (creste la loc mai rapid), creme depilatoare sau laserul.