| Rares123212321 a întrebat:

Cum aș putea să am forță în brațe la 13 ani cu exerciții acasă?

Răspuns Câştigător
| XXXray a răspuns:

Bagi flotari la greu. Faci abdomene, genoflexiuni. Poftim acest link: http://valentinbosioc.com/......trenament/

| Cosmin86 a răspuns (pentru XXXray):

De ce "la greu"? Pentru forta se fac repetari PUTINE cu greutate mare.

Flotarile sunt foarte ineficiente, ca lucrezi cu aceeasi greutate + ca poti face multe repetari ( pentru forta se fac MAXIM 4-5 repetari cu greutati mari ).

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Flotari,genoflexiuni,la bara + dieta atkins

| alexandrualind a răspuns:

Eu sunt cel mai puternic din clasa mea. Iata ce antrenamente fac eu in fiecare zi:Karate, tractiuni, 20 flotari, 20 de abdomene, 20 de genoflexiuni, gantere de 10 kg in principal.
Am spus ce antrenamente fac eu cu toate ca genoflexiuniile si abdomenele nu fac la maini. Karatele de toate.

! Important!

inotul iti face mult si bine la tot corpul.

O zi placuta!