| PureSoulInDarkness a întrebat:

Cum ar trebuii să îmi programez antrenamentul pentru a pune intr-o perioadă masă și în alta slabire-definire (să scad de procentul mare de grăsime corporală)?
16ani,1.95,97kg. Fac de două luni sală (masă) și am pus foarte bine doar ca e ascunsă sub osânză.
6luni să pun masă (Octombrie-Martie) și 6 luni slabire-definire?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E mult 6 luni definire. Definire faci 2 luni. Mai mult nu are rost, ca o sa pierzi prea multa masa musculara.