| Adina23442 a întrebat:

Cum as putea pierde 6 cm în talie?

Răspuns Câştigător
| stefi055 a răspuns:

Buna Adina! Cu problema asta m-am confruntat si eu si mereu cautam pe internet exercitii dar le faceam si o luna intreaga si in conditiile in care mancam sanatos, nu se vedeau rezultate. O sa-ti las un link mai jos cu un antrenament scurt (10 min) dar super eficient. In fac o data pe zi de vreo o saptamana jumate si deja se vad rezultate. Nu uita sa eviti prajelile si mancatul seara dupa ora 7. Bafta!
https://www.youtube.com/watch?v=2pLT-olgUJs

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mananci mai putin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La ruletă

| aXy99 a răspuns:

Slabind, cum altfel?
Vrei sa slabesti? Am doua cuvinte pentru tine: DEFICIT CALORIC.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Ai dreptate, e sintagma cheie într-o cură de slăbire.

| DoroteeaH a răspuns:

3 mese cât mai non-calorice pe zi.
Exerciții de fitnes, găsești lecții gratuite pe Youtube.
Și apoi îți trebuie un stil de viață sănătos și egal pe care sa ți-l menții.
Mult succes!