| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Cum as putea sa fiu mai tare psihic, adica sa ma automotivez? Practic kickbox cred ca este destul de important psihicul

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Experientele vietii te vor face mai puternic psihic.

Poti incerca sa voluntariezi in cadrul diverselor ong-uri, sa vizionezi videoclipuri motivante, sa citeste biografiile oamenilor de succes plecati de jos, sa fi bun si sa practici comportarea frumoasa ti toleranta si cu cei care nu iti merita, si in situatii dificile.
De asemenea cand vei deveni independent, vei avea servici si vei locuii singur, situatiile si responsabilitatile te vor face sa iti dai seama de mai multe si sa fi pus in situatii incomode.

Poti intreba si la clubul de kickbox mai multe!

| svenhassel13 a răspuns:

Fratele. Eu... 2-3 video-uri pe yt si esti leu.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru svenhassel13):

Ce video-uri, ce recomanzi?

| svenhassel13 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Cateva video-uri motivaționale in engleza si ai sa vezi