| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Practic kickbox si am primit un picior in maxilar destul de tare,ma doare uneori cand deschid gura. Daca o deschid destul de des durerea se diminueaza iar daca o fac rar se aplifica,acum tin o compresa cu gheata unde ma doare, alte sfaturi sa nu ma mai doara?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ar fi o solutie cu niste analgezice dar sa bagi medicamente doar pentru atata lucru nu merita. Pentru ca astea mai mult de cateva ore nu dureaza. Doar in cazul in care nu poti sa dormi de durere. Altfel zic sa o suporti ca un barbat pana se vindeca.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru siriusblack98):

Este suportabila dar nu mi s-a mai intamplat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ți-ai face o radiografie. Să nu fie ceva mai grav.