| KinderMax a întrebat:

Cum as putea sa pun muschi pe mine fara sala?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt mai multe variante:
- Mergi in padure si aduni muschi de pe copaci
- Mergi la o macelarie, cumperi muschi
Dupa ambele cazuri poti pune muschii pe tine, pe care arte vrei.

| Violleta2022 a răspuns:

Mancand multa proteina animala (carne de pui, viat, porc, curcan, peste), fructe si legume proaspete si evident facand un sport (baschet, volei, inot, handbal).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti

| Cosmin86 a răspuns:

Calistenice.

Dar vezi ca regula alimentatiei NU se schimba: daca nu mananci suficiente proteine (chiar si 3-4 fripturi pe zi, dar ZILNIC, ani de zile) nu o sa pui cine stie ce.

| Lukasssz a răspuns:

Dacă nu ai aparate acasa, e imposibil.E ca si cum ai întreba "cum sa fac bani fara sa munceșc?".

| darrio2007 a răspuns (pentru Lukasssz):

Unii fac bani fara sa munceasca.

| Toader1Andrei90 a răspuns:

Iti poti cumpara o gantera de 5-10kg iti mai poti lua elasticele astea: https://www.decathlon.ro/p/extensor-cross-training/_/R-p-189951 mai poti face flotari. poti sa iti pui apa in bidoane de 5l sau de 2, 5l si sa bagi intr-un ghiozdan si poti folosi sa faci picioare cu ele. Se creste si de acasa. Si sa ai o alimentatie buna.
Si eu m-am apucat acasa si am ceva masa musculara, si ce am folost ii ce ti-am scris mai sus. Spor!