| Huang a întrebat:

Cum as putea slabi, am 1.80, acum cateva zile cantaream aproape 90kg, iar acum cantaresc 75kg si chiar nu stiu cum au disparut kilogramele de pa cantar ca eu cred ca arat la fel, iar eu vreau sa ajung la 65 kg, dar decat slabesc cateva grame si le pun la loc...Deci cum as putea slabi?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este imposibil sa slabesti asa, cantarul nu e bun man, fa rost de unul bun si atunci mai discutam, burta ai?

| alina2k18 a răspuns:

In cateva zile 15 kg?
Suna a SF, sau ti-ai taiat un picior [ Doamne iarta -ma] sau e cantaru defect.
Nu ai cum sa arati la fel la 90 vs 75 kgwinking
Cum sa slabesti?
Pai..mananca mai putinwinking plus nu uita ultimele kg se dau jos f greu, ideea e sa te mentii normoponderal si la 1.80 si 75 kg esti ok.
Sport ca sa arati bine!

| Yurra a răspuns:

La 1.80 si 75 kg esti bine! nu trebuia sa mai slabesti neaparat, dar daca vrei sa slabesti, poti incerca sa nu mananci dulciuri, sa nu mananci dupa ora 18.00 si mai putina paine, paste, grasimi si sucuri!

| Huang explică:

Acum cateva luni* m-am grabit

| PotolincaStefania1995 a răspuns:

Schimba cantarul. Incearca sa mananci in deficit caloric. Foloseste aplicatia My Fitness Pall si urmareste-ti caloriile.