| Tanyax a întrebat:

Cum ati scapat de burtica de dupa nastere? Cate abdomene sa fac pe zii?

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesonist explica in voice loguri tot ce trebuie sa stii.

Dar este destul sa faci de 3 ori pe saptmana care 8 serii de cate 12-15 repetari. Eu le fac Luni, Miercuri si vineri.

4 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Cate vrei pe zi.Nu ti se intamploa nimica dar obosesti!

| Akihito a răspuns:

Abdomenele nu sunt pentru slabit, ci pentru musculatura abdomenului.

| sasha898 a răspuns:

Ca sa slabesti nu nevoie sa faci sute abdomene, cel mai bine slabesti cu exercitii cardio si cu o dieta saraca in calarii.

| Tanyax explică:

Akihito daca fac abdomene du scap de grasimea de pe burta sau la ce te referi? Nu vreau patratele sau altceva, doar sa nu mai am grasime pe burta.