| anonim_4396 a întrebat:

Cum au reusit englezii sa fie deasupra Europei fotbalistice dominate de Spania,Franta, Germania, Italia? Cum si-au imbunatatit jocul?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Investitii masive, englezii au cel mai puternic campionat,, fata de celelalte unde castiga aceleasi echipe campionatul an de an.

Spaniolii au dominat prin furturi, de cand s-a implementat VAR paradoxal spaniolii au fost eliminati timpuriu.

Italienii au avut si ei o perioada de glorie candva.

Nemtii au avut o mica perioada de dominatie prin anii 70-80 parca...iar francezii sunt mici cand vine vorba de fotbalul mare pe plan european in ceea ce priveste strict echipele de club.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce e aia VAR paradoxal?