| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ultimele doua " patratele" pe abdomen? Cele de sus sunt vizibile dar nu bine conturate...cine ma ajuta? Ofer funda

7 răspunsuri:
| Aniquel a răspuns:

Markerul e cea mai buna solutie. laughing

| ValyAndreica a răspuns (pentru Aniquel):

Cer sfatul unuia care se pricepe nu amatorilor happy.

| Aniquel a răspuns (pentru ValyAndreica):

Biinee nenea`. laughing

| mihaytzu a răspuns (pentru ValyAndreica):

Te pui cu fundul pe maginea banci pentru abdomene te tii cu maineile de margine si ridici picioarele...or sa ti se para foarte grele dar sunt si foarte eficiente baftawinking

| ChangeYourLife a răspuns:

Tragi de fiare omule, sau folosesti exerciti doar pentru zona abdominala.Bine ok la intrebarea asta ar trebui sa raspunda captain obios, logic ca te duci la sala, dar ar merge si faza cu marcarul laughing

| mihaytzu a răspuns:

Te pui cu fundul pe marginea banci de abdomene te tiii cu mainile de ea si ridici picioarele.Or sa ti se para destul de grele dar sunt foarte eficiente ...bafta!winking

| Sima10 a răspuns:

Asaza-te pe saltea, cu picioarele întinse. Ridica mainile si picioarele pana se întalnesc (ai grija sa nu indoi genunchii). Repeta miscarea de 15 ori, fa o pauza de cateva secunde si apoi reia, cinci serii a cate 15 exercitii.