| ElFenomen a întrebat:

Buna all...am si eu o dilema, daca faci sala te ajuta sa arati mai bine (umeri lati etc.) sau doar faci niste muschi...mersi apreciez, astept >raspunswinkingbig grin

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

La sala exista tot felul de exercitii.si pentru muschi.si pentru umeri lati. s. a.
Cand mergi la sala.roaga pe tipul de la sala.sa te indrume ce exercitii iti trebuie pentru a ajunge cum doresti

| AlerimxD a răspuns:

Da, te ajută să arăţi mai bine. Dacă ai mai mult de 16-17 ani sigur ar fi o idee genială să mergi la sală. Succes.
Xoxo.