| anonim_4396 a întrebat:

Cum o echipa poate avea doua galeri cand exista doar 1 peluza pentru echipa.Adica Steaua de exemplu are doua galerii, S-ul si N-ul. Unde sta cealalta daca una sta in peluza si o ocupa

5 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Sute la meci si vezi acolo

| Lexi888 a răspuns:

Daca esti suporter nu sti ce e ăla fotbal

| greyhound a răspuns:

Pai pe un stadion nu sunt 2 peluze si 2 tribune? isi gasesc ei un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stadionul are doua tribune si doua peluze. Si in ele se pot aseza nu doar doua galerii, ci 10, daca intra. Nu prea ai calcat pe stadion, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,dar probabil..stiu mai mult fotbal decat toti "fani" care se duc pe stadion.Studiez fenomenul de mult timp, dar nu m-am dus.dar intentionez