| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot da jos 5 kilograme cat mai repede? As vrea macar sa dau jos un kg pe saptamana si nu pot deloc. Nu ma pot abtine sa nu mananc dulciuri. angry Am facut destul de multe exercitii de slabit, dar niciun rezultat. crying Va rog foarte mult! Ce sa fac? sad
Dau funda! >big grin

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dieta e mai importanta decat sportul, scade nr de calorii din alimentatie si o sa slabesti, altfel degeaba faci exercitii

| Feelings14 a răspuns:

Schimba mesele zilei cu ceva usor si bun! uite un program:
- dimineata - lapte, ochiuri
- peste 2-3 ore un fruct
- de dupa-amiaza: ceva lichid ( o supa, o ciorba)
- peste 2-3 ore : poti lua o bucatica de ciocolata
- seara: salata ( de oricare, eu o prefer pe cea greciasca love struck )
. pe langa mesele astea fa seara si dimineata putin sport. dimineata fa gimnastica iar seara iesi cu bicicleta sau cu rolele.
Funda?

| Crucified a răspuns (pentru Feelings14):

Nu pot iesi cu rolele si nici cu bicicleta ca cainilor de pe strada le e frica si latra si apoi ma musca crying

| Feelings14 a răspuns (pentru Crucified):

Atuncia plimba-te doar happy iesi seara 1 ora si te plimbi happy face bine la musculatura

| blackberryth a răspuns:

Pai, ai putea sa mananci macar dulciuri bio, sa faci sport in fiecare zi macar 30 min. si sa nu mai mananci dupa 7:00...asta ar cam da niste rezultate