| ShockER a întrebat:

Cum pot face muschi intr-un timp foarte >scurt?: FUNDA+ VOT:X

Răspuns Câştigător
| MiniEmoTion a răspuns:

Intr-un timp scurt ar trebui sa faci foarte multe flotari,tractiuni, genoflexiuni, abdomene etc.(DAR NU ITI RECOMAND)
Cel mai bine ar fi sa incepi usor (10 flotari /2 serii; tractiuni, daca ai unde; 20'30 de genoflexiuni,abdomene cate poti duce tu,dar ai grija,daca nu procedezi cum trebuie,coloana ta poate avea de suferit!)
In rest,sa tii "un mic regim" in care sa adaugi carbohidrati,si vitamine(Carne,lapte, oua, branza etc.)
Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| zalex98 a răspuns:

Pai poti merge la sala sau la aaerobic(in cazul in care esti fata). Funda?big grin