| ionut7 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi la brat si umeri in cel mai scurt timp?

Răspuns Câştigător
| EdyakaSmoke a răspuns:

Eu merg la sala de un an si am invatat destul de multe! Cred ca daca doresti rezultate rapide ai nevoie de proteine din mancare sau prafuri(nu recomand daca ai sub 18 ani)! Cel mai corect ar fi ca tu sa mergi la sala si sa incepi sa iti modelezi corpul pentru ca nu e bine sa iti dezvolti doar anumite parti ale corpului deoarece o sa arati disproportionat doar cu muschi in anumit zone!
Deci consulta cel mai bine atrenorul de la sala! Bafta!

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cauta pe youtube exercitii pentru brate si umeri.

| Moonlight15 a răspuns:

Stai ca un idiot pe TPU si intrebi, muschii cad din cer pentru orice prost ca tine.

| ionut7 explică (pentru Moonlight15):

Ma saruti pe pxxx.

| DrMundo a răspuns:

Faci flotari de mai multe feluri