| Lilvayctor a întrebat:

FUNDA! Cum pot face muşchi la pânce (presa). În scurt timp!

Răspuns Câştigător
| Дηdu a răspuns:

Buna!
Daca chiar vrei un corp bine modelat intr-un timp mai scurt lucrand la presa, sfatul meu este ca prima oara sa tii si un regim echilibrat (fara infometare) si ca supliment in afara de exercitiu repetat de haltera si abdomen intens va trebui sa iti si niste vitamine bogate in proteine... se gasesc si la farmaciewinking.Nu uita de exercitiu intens.o ora de alergare ar fi ideeala pe langa presa dar alergarea trebuie facuta continuu fara pauzawinking. Succes.

2 răspunsuri:
| GalaxYC a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0
Garantez rezultate pozitive in cel mult 3 luni(deakum depinde de tine cum o sa le exersezi.eu exersez de 3 ori pe zi si in 2 luni si ceva am observat rezultate)

| VieruTudor10 a răspuns:

Salut.Fa abdomene si exercitii si mergi la sala fa haltere si din acestea. Sper ca te-am ajutat.