| acdcfan a întrebat:

Cum poti face muschi intr-un timp foarte scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu cum sa faci.Iti alegi 3 zile din saptamana, de preferat luni, miercuri si vineri.Nu trebuie sa faci in fiecare zi, e cea mai mare greseala pentru ca muschiului ii trebuie pauza sa se relaxeze pentru a se putea forma. Faci flotari, abdomene si genoflexiuni. Le faci pe serii, sa zicem pentru inceput 3 serii de cate 10 exercitii fiecare. Poti sa faci pauza intre ele de maxim 2 min. Apoi mai adaugi la fiecare serie cate 3-4 exercitii in plus sau cate poti tu Trebuie sa faci exercitiile corect sa nu iti creasca muschii intr-o parte mai mari si in cealalta sa fie mai mici.
P. S. Faci exercitiile inainte de masa cu o jumatate de ora.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facand exercitii in fiecare zi

| Alistair a răspuns:

Pentru a-ti dezvolta musculatura ai nevoie de rabdare. Eu ti-as sugera sa iti faci un abonament la o sala de culturism si sa urmezi un program bine pus la punct. Nu fa prostia sa mergi in fiecare zi pentru ca asa nu rezolvi nimic. Mananci regulat, la ore fixe, bogat in proteine si minerale. Dupa antrenament poti bea un cocktail dintr-o banana, unul sau doua oua, 400 ml de lapte si o lingurita de miere de albine. Cu rabdare, multa munca, un regim alimentar corect si cel mai important odihna iti garantez ca iti poti structura corpul cum vrei tu. Cel mai rapid mod de a face muschi sunt steroizii, dar nu iti recomand deloc sa-i folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 ia creatina sau 2 naposim sau 3 steroizi si 4 sa iti semnezi un contract cu aia dela post mortem sa iti faci o rezervare V. I. P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu consumati steroieii mananca regulat si fa mult spotrt pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci laba de 8-4 ori pe zi apoi ridici de gantere

| DanutulVostru a răspuns:

Sunt doar 2 pasi foarte simpli!
1)Spunele parintilor tai sa iti cumpere steroizi!
2)Consumai in prostie!