| Ola43 a întrebat:

Cum pot face piept, bicepsi si tricepsi fara sala? in special piept.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cumpara-ti gantere, haltere, banca de impins si ce-ti mai trebuie acasa

si faci

+ 4-5 mese pe zi bogate in proteine, muschii se fac in primul rand cu mancare

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa(bogata in proteine) si sa-ti cumperi gantere, haltere.

| Wehes a răspuns:

Daca ai putea sa-ti cumperi tot ce ti-a spus Cosmin mai sus ai putea, daca nu, nu faci nimic.

| johnstone a răspuns:

Pe primul plan este alimentatia si abia pe locul doi este tipul de antrenament. Daca nu vrei sa mergi la o sala de fitness poti face antrenamente de StreetWorkout. Din pacate un concept nu prea dezvoltat la noi in tara. Sunt foarte multe exercitii ce se pot executa la bare paralele. Exemple gasesti foarte multe pe internet. Tot ce ai nevoie este de un parc unde sunt amplasate bare paralele ...si evident de multa rabdare si perseverenta deoarece la inceput este dificil sa lucrezi cu greutatea propriului corp.

| kattya2000 a răspuns:

Daca vrei sa_i faci sanatos atunci mai bine ai merge la sala.