| Khryzthyan a întrebat:

Cum pot juca la echipa de fotbal Steaua Bucuresti?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

FCM Targu Mures - Steaua 1-0 rezultat final + faptul ca steaua nu a mai luat titlul din 2006, deci nu cred ca ai vrea sa joci la steaua laughing)

| Khryzthyan explică (pentru LonelyLoner92):

Poate sa fie si pe locul 10 ca eu tot la aceata echipa vreau sa joc! Fortza Steaua 4ever!

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Khryzthyan):

Poate vrei sa joci la Steaua, cand eram mic, toata ziua strigam steaua, steaua, dar dupa ce mai m-am marit am vazut ce echipa a fost dupa plecarea la toti jucatori buni, sau facuti praf, si ajunsi mari la alte echipe:
Ex.Ionel Danciulescu, Andrei Cristea...
Dar dupa, am vazut ce patron au...si sincer nu mai vreau, mai bine joc la Chiajna, tineam cu steaua, dar nu ma uitam niciodata la meciurile lui Dinamo, cand am vazut ce facea dinamo 70'-99', ce jucatori au avut, Raducioiu, Camataru, Rednic, Andone, M.Lucescu,etc.
Am inceput sa tin si nu numai pentru patron, dar multi jucatori au fost facuti praf, de dm.becali,e echipa lui face ce vrea. dar mai tii minte ce era cu 'gardos', bun ma 50 mil iau pe el, si acum il da afara, sau nu imi mai aduc bine numele lui, Messi de Ghencea, Messi de steaua era copil..pe atunci a jucat super cateva meciuri, dupa pac pac l-a dat afara...si acum joaca pe la un club mai putin bun din liga 1, Oprita la fel, si muulti alti.
Daca vrei sa joci, nu prea mai ai cum, daca nu raman pe ghencea, ei nu au baze de antrenament, pentru juniori...
Daca esti bun, du-te mult succes
Si vei ajunge bun.