| DxQ a întrebat:

Cum pot pune pe cineva la skandenberg care are antebratu` mai lung tinand cont ca eu sunt mai tare ca el in biceps, triceps si piept. Eu am 1.70 si el 1.84.

Antebratu` lui este aproape cat al meu dar ma deranjeaza ca este mai lung si cand aproape l-am pus (nu ma tine, trage si el in acelasi timp) nu pot sa-l pun pentru ca ma deranjeaza antebratu` lui laughing.

Pls help. Funda

3 răspunsuri:
| cosmin986522 a răspuns:

Eu am reusit sa pun pe unu care tot asa are antebratu mai lung decat al meu doar din incheietura. Daca ai incheietura puternicanu o sa ti se pare asa greu de pus.

| Cosmin86 a răspuns:

NU trebuie sa-l pui pana jos, trebuie sa-l pui la aproximativ 1-2 cm de masa. Voi nu cititi regulamentul inainte sa faceti?

Uita-te ce are o masa de skandemberg, observi ca are 2 suporturi de care trebuie sa atingi cu mana lui, NU trebuie sa atingi masa.

| simonael17 a răspuns:

Nu conteaza ca ai bicepsul, tricepsul si pieptul mai mare ca el. incheietura trebuie sa o ai mai buna ca a lui