| fghfkgigjf a întrebat:

Cum pot sami cresc muschii abdomenului? Cine poate sa-mi dea vreun sfat!

3 răspunsuri:
| ygrec25 a răspuns:

Cauta pe youtube...8 min abs workout how to have six packs

| DeliciouslyComplicated a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DPaam_LH4QY&feature=plcp
Fa chestia asta zilnic si esti Alex Velea! Ceva mai usor de atat nu ai sa gasesti

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeliciouslyComplicated):

Da, sigur. Antrenamentele NU se fac zilnic, muschii se dezvolta in cele 48 de ore NECESARE dupa un antrenament intens, altfel ai progrese MEDIOCRE.

Sigur daca urmezi exact un program de antrenament de pe net o sa ai rezultate bune, gandire tipica de copil mic