| QiCKaaTc a întrebat:

Cum pot sa-mi cresc muschii bratului, abdomenului si a piciorului? Fara sala.

16 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Imagineaza-ti ca faci exercitii happy asta ajuta muschii sa creasca

| QiCKaaTc explică (pentru ZOZOKid):

Imi imagiez ca o < pe mama ta, cresc si asa?

| rutanklan a răspuns:

Prin magie

| QiCKaaTc explică (pentru rutanklan):

Sa sugi p**** ca eu ti-am cerut un raspuns nu prostii, fmm.

| rutanklan a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Ah da, daca faci ce ai zis tu acolo ai mari sanse sa iti creasca muschii... Fmm inseamna feminist?

| QiCKaaTc explică (pentru rutanklan):

Nu, inseamna altceva, dar nu vreau sa ma cert cu tine.

| Anonim0100 a răspuns:

Pai fa exerciti acasa ex: abdomene, flotari, abdomene, tractiuni la bara si manaca cam 3 mese pe zi ce-l putin nu manca gras mananca asa daca poti: branza.lapte.carne.oua.soia au proteine si ajuta la cresterea masei musculare...si asteapta rezultatele apar in timp nu acum pe loc. sper ca te am ajutat amice.SALUT

| Hades98 a răspuns:

Steroizi=injectii injecatate in muschi ce te fac sa arati ca un monstru...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hades98):

Ti se pare ca Stallone arata ca un monstru? Si are totusi 65 de ani, impliniti de cateva zile.
Si inca ceva, crezi ca daca bagi steroizi stai acasa si faci muschi? Cand bagi steroizi te antrenezi DUBLU fata de unul care nu baga si mananci 7-8 mese pe zi ( dar mese consistente, nu gustari ), asa se procedeaza cand bagi steroizi.

| Hades98 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba eu ma antrenez de la 4 ani... acum am 17 tu vrei sa ma inveti pe mine ces aia steroizi?
Ba steroizi is o injectie om redus ce esti si iti umfla muschi om prost ce esti...
poate sa ti se infecteze si sa faci puroi taci tu dracu daca nu sti
numai va bagati voi astia incepatori...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hades98):

Si eu am aprox. 3 ani de sala, nu sunt chiar incepator, si am si 2 ani de kickboxing. Am 25 de ani.

Si steroizii NU sunt doar injectabili, exista si sub forma de pastile ( naposim, danabol ).

Si chiar daca nu am folosit, stiu despre ei, cunosc oameni care fac cicluri de steroizi de ani de zile. Nu arati ca un monstru - decat poate de la exces -, au alte efecte secundare.

| Hades98 a răspuns (pentru Cosmin86):

Asa tu ai 3 ani de sala eu 13 ani...
eu kickboxing n-am practicat decat : karate, box, culturism
taci mai bine numai vorbi tu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hades98):

E cam ciudat ca dupa 13 ani dai atatea sfaturi gresite, chiar m-am utiat acum peste raspunsurile tale si se pare ca nu stii prea multe despre sportul asta.

Nu e de mirare ca altii cu 3 ani de antrenament au mai multa masa musculara decat tu in 13 ani.

| mikilooooooooo a răspuns:

Cum sa produc bani daca nu muncesc?

| adrian873 a răspuns:

Baga laba si cu stanga si cu dreapta

| QiCKaaTc explică (pentru adrian873):

Sa-ti faca mama ta asa.