| MRKELOFF a întrebat:

Cum sa dau mai tare in mingia de fotbal ca obosesc repede si ma doare picioru dupa 3 suturi funda!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Forta.

Prin forta vei reusi acest lucru, si mult antrenament.

Succes.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Antrenament.Fa multe genuflexiuni.

| alexs99 a răspuns:

Incearca acest exercitiu:stai pe vine cu spatele lipit de un perete timp de 5 minute.

| Psychothic a răspuns:

Sa te antrenezi, adica sa faci de vreo 3-4 ori pe saptamana un fel de antrenament, mergi cu baietii la fotbal si bagati pe unu' in poarta si sutati pe rand, facand asta cateva saptamani/luni bune o sa dai si tu tare-n minge...
Conteaza si tehnica si multe altele
Bafta!

| Andrei4Lol a răspuns:

Depinde si de greutatea ta. daca joci zilnic..sau macar la cateva zile fotbal in timp vei vedea ca n-o sa mai obosesti chiar asa de repede.

| aNonymous1112 a răspuns:

Phai daca nu ai sut invata sa driblezi nici eu nu am sut maxim de la mijlocul tereenului dau bara transversala... dar eu driblez mult asta incearca si uh iar daca vrei sa ai sut du-te la sala si fa muschi la picior happy FUNDA ***

| Raisa17382000 a răspuns:

Poti incepe cu alergare de rezistenta pana ce obosesti mai tarziu (asta dureaza in jur de doua saptamani-doar daca faci in fiecare zi) si apoi poti face exercitii pentru picioare, fandari...