| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci muschi biceps fara sa mergi la sala? Am o singura gantera.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-i. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pretene e cam greu sa faci biceps repede cu o singura gantera poti doar sati tonifici muschil cu o gantera si cu multe flotari dar pentru a avea un biceps cat mai bine dezvoltat si frumos si in acelasi timp sa agati si pepuse ai nevoie de salawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotarile is cele mai buna crede-ma am numa 13 ani si is destul de format...desi mai trebuie sa pun ceva pe mine big grin succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum faci muschi fara sa mergi la sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista argument pentru a nu merge la sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari si multe alte exerciti eu am 16 ani trag de 2 saptamana la sala si aveam f bine format muschii inainte desi acum ii am mult mai mari am in brat 44 cm :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am masa muschulara foarte mare si nici nu am mers la sala aia care merg nu pe ce da bani muchi se dezvolta cu timpu si la tine acasa poti face muchi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceasi intrebare o am si eu nu stiu cum sa fac sa am multi muschi intr-un timp foarte scurt cum ar fi 1 saptamana, 2 saptamani, 1 luna si fara sa merg la sala pentru ca nu am timpul necesar pentru a merge acolo va rog mult sa ma ajutati va multiumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu sad

| hashe86 a răspuns:

Greu ce vrei tu, multe conditii...
nici daca mergi la sala nu poti sa cresti masa musculara intr-un timp atat de scurt
dar daca ai o gantera foloseste-o, ca sa faci masa muscularea ar trebui sa fie o greutate mare si sa faci undeva la 8 10 repetari initial( adica acel tip de gantera e bun), daca nu poti face min 8 repetari inseamna ca e prea mare si atunci ai nevoie de una mai mica. daca e prea usoara atunci nu faci masa musculara ci doar iti tonifci muschiul, ceea ce nu cauti tu.
In plus poti face flotari care sunt cele mai eficiente si lucrezi si mai multe grupe de muschi, doar determinare sa ai.
Spor!

| Moneyandfame a răspuns:

Si biceps si fara sala si o singura gantera si scurt timp. Tinere, regret sa iti daram visele, dar nu o sa impresionezi fatucele la mare.

| urbanghost a răspuns:

Si inca 3 dorinte? Nu ai cum intr-un timp atat de scurt si mai ales cu o singura gantera...

Răspuns utilizator avertizat
| KiraXander a răspuns:

Faci flotari ca degeaba ai o gantera. Dar daca tot vrei asa fa cate 50 cu o mana si dupa 50 cu cealalta si tot asa.big grin

| biby29 a răspuns:

Uite-te pe net... o sa gasestiwinking

| SkyperX a răspuns:

Intr-un timp scurt de ex 1 luna nu poti face mai nimic, dar... punete macar 1 an pe facut bicepsii si ai sa vezi o diferenta... Daca gantera are de ex 5kg ia-o intr-o mana si fa la inceput cate 10 si pe parcurs ridici numarul de ridicari. Bafta.

| Gennoskue a răspuns:

Va voi raspunde pe SIte-ul www.shinobi.5forum.net

| gabi_9189 a răspuns:

Sa faci acasa cu haltere sau sa muncesti