| Anonim6666644 a întrebat:

Daca am 18 ani pot sa urmez un ciclu de steroizi? dupa ce termin cele 10 saptamani de steroizi mai trebuie sa iau ceva? trebuie sa consult un medic sau sa fac analize inainte de steroizi?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Probabil doreai alt raspuns la intrebarea ta, dar, iti zic, pentru binele tau, sa uiti de steroizi.

| MissCosmos a răspuns:

Scuza-ma,stiu ca nu vrei sa auzi asta si nu e raspunsul pe care il cauti dar de ce steroizi? Adica e ca o fata care isi pune botox sau silicoane, dar spre deosebire de buze si sani tu poti sa iti maresti muschii prin exercitii. Daca chiar vrei sa ii iei trebuie neaparat sa mergi la doctor mai intai.