| Alcapone234 a întrebat:

Salut,ciclu steroizi 6 săptămâni+post ciclu 3 săptămâni, imediat după terminarea terapiei post ciclu se reia ciclul de la capăt sau iei pauza?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Uita cat mai repede de steroizi ca te joci cu sanatatea ta! Sunt mult mai periculoase decat drogurile cele mai tari!

| N0xEterniS a răspuns:

Depinde. Din ce in ce mai mult se face blast si cruise. Dar ai putea foarte bine sa faci si o pauza in functie de analize.

| Alcapone234 explică (pentru N0xEterniS):

In general cat ar trebui sa dureze pauza până a incepe un nou ciclu după terminarea post ciclului?

| N0xEterniS a răspuns (pentru Alcapone234):

Hm, depinde in mare parte de analize, daca treburile nu sunt in regula, astepti. Dupa, multi urmeaza regula '' Time on = Time off '', ceea ce inseamna de ex in situatia ta, 9 saptamani sa astepti. Dupa mai ai si '' bridging '' unde in post ciclu folosesti SARMs.