| NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN a întrebat:

Cum sa imi intaresc muschii bratului (BICEPSII SI TRICEPSII)sunt destul de mari dar nu sunt tari deloc ca si cum as lua steroiyi dar nu o fac. Daca m-ati putea ajuta as fi recunoscator DAU FUNDA SI VOT RASPUNSULUI CARE MA VA AJUTA CEL MAI MULT!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Doamne ce exprimare ai...

Exact ca orice alt muschi :

- 5 mese pe zi bogate in proteine ( sper ca nu incerci sa faci muschi cu 3 mese pe zi... ca e o aberatie de copii mici )
- antrenament corect la sala ( bicepsul si tricepsul sunt grupe mici => 15 min biceps is 15 min triceps PE SAPTAMANA e suficient ), mai ales ca ele participa si la alte grupe

| cristi1505 a răspuns:

Faci sala?