| marioS10maryus a întrebat:

Cum sa ma inalt ( joc football ) am in jur de 1.60 si 13 ani...sad.

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Incearca inotul te dezvolta foarte mult te inalta, te maresti in spate si plus ca o sa faci si super abdomenwinking(dai mai bine la fete)

7 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Incearca inotul si basketul

| XTreme00 a răspuns:

La varsta ta cred ca ai o inaltime buna.

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Incearca sa faci basket am auzit ca te inalta!winking
Oricum si eu vreau sa ma inalt dar nu vreau sa ma las de ceea ce imi place adica fotbaluwinking

| marioS10maryus explică:

Va multumesc la toti.

| komy133 a răspuns:

Omule, nu poti sa te inalti,, eu daca vreau sa fiu mai scund sau inalt chiar devin?!'' domnu decide

| SkyX a răspuns:

Pana la 25 de ani ai tot timpul din lume sa cresti. si eu la 15 ani jumate am vreo 1.66 oh go on, si eu sper sa mai creschee hee