| 73zn a întrebat:

Sunt baiat, am 1.60 inaltime si 46 de kilograme, cum as putea sa ma mai inalt?
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varsta ai?

| 73zn explică (pentru RAY):

14 ani

| RAY a răspuns (pentru 73zn):

Mai cresti fi fara griji

| Ma2tei a răspuns:

In general, oamenii ce joaca baschet sunt inalti. Am avut doi colegi care jucau baschet si erau ambii inalti.

| RAY a răspuns (pentru Ma2tei):

Gresit,cei care joaca baschet sunt selectati de mici, cresti cat ti dat de natura sa cresti