| aurelian088 a întrebat:

Cum sa mi fac bratele mari cat mai repede posibil ce trebuie sa iau?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sa nu mai pui intrebari de copil firav pampalau si sa te duci la sala de 4 ori pe saptamana ( cu program bine gandit ) + 5-6 mese consistente pe zi ( dar MESE, nu gustari ).

| DAnc3 a răspuns:

Bea ulei, chiar si o cana intreaga de ulei de floarea soarelui pe zi fiindca aminoacizii anabolici din ulei o sa te creasca masiv plus fa cate 10-15 flotari mie asa mi-a aratat un prieten si am acum 40 in brat.

| alexxis0712 a răspuns:

In primul rand presupun ca esti un pusti care este obsedat de niste brate masive, negandind corect.Secretul sta in alimentatie, antrenamentul conteaza cam 20% si trebuie sa ai in vedere faptul ca nu-ti vei dezvolta bratele cu mai multe antrenamente pe saptamana, e nevoie doar de unul singur si acela sa includa cam 3 exercitii biceps, 3 exercitii triceps.Ai grija ce mananci, incearca sa-ti faci calculul necesar de proteine/carbs pe zi: Nr tau kg x 2 g proteine, nr tau kg x 4 g carbs.Te va ajuta in dezvoltare si sa nu uitam de odihna cel putin 8 ore pe noapte.

| Jianny a răspuns:

Oua de prepelita si proteine

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jianny):

Si carbohidrati ( chiar dublu fata de proteine ) + antrenamente la greu.