| catalin2k a întrebat:

Cum sa nu-mi fie frica de adversar la fotbal FUNDA

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Bogdan_1993 a răspuns:

Concentreazate numai la minge ca si eu am patit la fel!

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Serios?! straight face N-ai ce cauta la fotbal daca ti-e frica de adversar, trebuie sa fii mai agresiv ca el...

| mgtow a răspuns:

Iti zici in minte ca totul va fi bine si fi optimist.

| VadTot a răspuns:

Pai de ce sa ti fie teama? Ca doar nu esti intr o arena plina de lei ursi smd?

Cand ai intrat pe teren, incearca sa te concentrezi in totalitate asupra jocului si sa fii cel mai bun!
Sa incerci sa gresesti cat mai putin.
Sa incerci sa nu te complici., Si sa nu i arati in nici un caz adeversarlui ca ti e Teama! ok?
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand joci fotbal, te-a muscat vreun adversar? De ce anume ti-e frica? Il driblezi, daac poti e ok daca nu, castiga el mingea si tot asa pana la final.Nu vad de ce sa-ti fie frica.

| catalin2k explică (pentru anonim_4396):

Mie mi frica sa intru pe el

| rapp2020 a răspuns:

Îţi spui ca echipa aia e mult mai slaba decat a ta