| gabrielxxl a întrebat:

Cum scap de pielea ramasa pe abdomen dupa slabit? Ce exercitii sa fac sau ce trebuie sa fac sa scap de ea?
Funda!

2 răspunsuri:
| Kevinel a răspuns:

Doar pe abdomen ai pielea lasata sau pe tot corpul? daca esti slab cu piele ramasa. iti recomand sa iti iei o proteina fara zahar mult si carbohidrati doar proteina pura si sa bagi sa pui masa nu o sa se mai observe pielea

| gabrielxxl explică (pentru Kevinel):

Doar pe abdomen îi lasata, dar nu chiar asa tare, adica îi si putina burtica!