| talentul a întrebat:

Cum se ia aceasta creatina? pe site scrie inainte, iau pe cutie dupa? va rog frumos, cine stie si a avut rezultate...
http://www.megaproteine.ro/Creatina/Six-Star-Creatine-X3 -Elite-Series/

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Pai si tu pe cine crezi? pe aia de o DISTRIBUIE sau pe cei CE AU PRODUS-O. eh? eh? aia care fac procesele tehnologice sa o creeze sau pe cei ce o cumpara de la ei si o vand mai departe? cine din astia stie mai bine cum se ia? eh? ia zi.

ca fapt divers: creatina nu are efect pe termen scurt. este bine sa o iei 1 data la 24 de ore, nu este atat de important cand o iei. poti sa o iei inainte, poti sa o iei dupa antrenament, nu conteaza atat de mult cand o iei, doar sa o iei din 24 in 24 de ore

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum scrie pe cutie, EVIDENT.