| rafael1997 a întrebat:

Cum vi se pare boxul? este un sport frumos? mie nu prea imi place bataia dar as vrea sa invat cat de cat si sa fac un sport ca m-am plictisit in casa.este greu?
am 17 ani

9 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna
Eu zic sa incerci happy fiindca boxul este un sport nu este o bataie. Poti fi cel mai mare bataus pe strada, sa ridici sute de kilograme... degeaba, boxul este sanatate atat fizica caat si psihica si ajuta la dezvoltarea CREIERULUI pe care unii scandalagii nu il au. Cine crede ca stie ce inseamna bataia sa incerce boxul si isi va schimba parerea. Matematica + antrenament = boxwinking
O seara frumoasa.

| mont a răspuns:

Sincer nu imi place deloc. Daca nici tie nu iti place mai bine orienteaza-te spre alte sporturi, sunt altele mult mai frumoase si nu asa dure.

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonym a răspuns:

Mie ff. tare imi place boxu.E un sport in care inveti sa supravetuiesti.Merita du-te.

| PandeleanuCosmin a răspuns:

Da este un sport frumos

| SergiuDb a răspuns:

Eu iti propun un alt sport, cu miscare in aer liber, si pe care il poti practica oricunde, oricand, Parkour,
e un sport frumos, de asemenea Freerunul e la fel de fain.
iti dezvolti corpul+ mintea+ iti invingi cele mai mari fricii ale tale :)

iti las un link, http://traceus.ro, poti intra sa citesti putin despre Parkour/Freerun.

| Moldovan_Paul_1996 a răspuns:

Salut.Boxul mi se pare un sport ok pentru oamenii puternici.Da este putin mai greu deoarece nu doar lupti intr-un ring cateva minute si gata.Mai e si timpul liber care trebuie sa ti-l dedici antrenamentului. Sper ca te-am ajutat.

| rafael1997 explică (pentru Moldovan_Paul_1996):

Eu fac si sala de cateva luni.

| rafael1997 explică:

Iti rupe nasul de la inceput?