| Aflorin a întrebat:

Daca am 13 ani,inaltime 1, 54 si greutate 55kg, sunt normal?

Răspuns Câştigător
| neluioan a răspuns:

Da,ultimele doua cifre de la inaltime trebuie sa fie apropiate cu greutate sau invers.

12 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Este bine! Uite eu am 1, 50 si greutate in jur de 45 de kilograme...dar sunt slaba, uite-te in poza de la profilul meu laughing Este vorba si de greutatea oaselor happy

| Siracuzia a răspuns:

Da,este bine.

| UNfriendLY a răspuns:

Nu, esti supraponderal, mai slabeste dq. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Attack619 a răspuns:

Indicat ar fi sa mai slabesti vreo 10kg dar daca tu te simti bine si nu ti se vede grasimea e bine big grin

| ionik13 a răspuns:

Eu am 12 ani 1.58 si 38 kg.Eu zic ca cel mai bine consulti un nutritionist sau intrebi medicul de familie.

| Dragos00098 a răspuns:

Nu. Esti supraponderal. Trebuie sa ai maxim 44 kg ca sa fi normal. Funda?

| Mihaivassi123 a răspuns:

Poti fi supraponderal, dar slabeste, esti cam plinut, FUNDA?

| sweetgirl13 a răspuns:

Nu pot spune ca esti supraponderal dar 2-3 kg in minus n-ar strica.

| simona123456 a răspuns:

Pai normal, daca ai 1, 54 ar trebui sa ai 44 de kg. dar totusi e bine.
Si eu am 13 ani 1, 60 si 45 kg.

| Costiiiiii a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1.60 si greutatea de 45 de kg e bine...