| lolista a întrebat:

Daca am facut sport de 4 luni aproape zilnic(exceptând zilele cand am fost in vacanta), dar am mâncat mai nesănătos, îngrasandu ma la loc, mai am sanse sa slăbesc daca urmez meniul unui nutritionist? Am facut si mușchi, însă eu doresc sa mai slăbesc putin..credeti ca daca nu voi mai face asa Mult sport dar voi mânca sănătos ma voi îngrașă și mai mult?

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Cu siguranta vei slabi atata timp cat vei fi in deficit caloric. Nu conteaza ca faci mai putin sport, vei manca si mai putin si totul va fi bine. Singura chestie e sa nu te infometezi si sa mannaci sanatos pentru a-ti lua aportul de vitamine si minerale.