| duru69 a întrebat:

Dacă am interzis pe stadion la meciurile de fotbal, pot merge la meciurile de handbal în săli polivalente?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste ce scrie pe interdictia aia, ca s-ar putea sa nu ti se permita sa mergi al nici un fel de eveniment sportiv, indiferent ca-i fotbal sau handbal.

| johnnny123 a răspuns:

Trebuie să-ți verși și tu nervii și frustrările undeva, nu? Dacă nu mai poți să faci scandal la meciurile de fotbal, vrei să faci la meciurile de handbal.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil că nu

| Ilovedinero a răspuns:

Uita-te pe interdictie.Asta depinde de cât de urâtă a fost situatia.