| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi ca de Luni să începeți să practicați un sport, care ar fi acela?
Eu scrima (lupta cu sabia).

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Mi-ar plăcea să practic scrima, deoarece este un sport strategic și care necesită coordonare și agilitate, precum și abilități de gândire rapidă și adaptare

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceva solo. Jogging sau culturism.

| Celcestietot a răspuns:

Eu ma gandeam recent la kendo, tot un fel de lupta cu sabia laughing. Ce spui, l-ai practica?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da. Mi-ar plăcea să fiu o bună spadasină, ca Zorro. Z

| Hammurabi a răspuns:

Șah. Ca să nu mă obosească prea mult. laughing
(înotul și mersul pe bicicletă sunt singurele pe care le practic constant)

| ReddY25 a răspuns:

Fotbal

| Nirvanaaa a răspuns:

Karate.

| LordCristobal a răspuns:

M-as reapuca de basket, am facut basket in clasele 1-4 si chiar mi-a placut.
Si as mai face si acum.

| Sophieka a răspuns:

As incepe de luni doar daca mi-as schimba si alimentatia... Nu poti practica un sport care necesita multa energie daca nu mananci sanatos si o spun din proprie experienta.

Insa as relua dansul sportiv, voleiul sau as invata patinaj artistic.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu biliard.

| Fantaspirit a răspuns:

Mersul la sala sau taekwondo

| Endy22 a răspuns:

Eu incep de maine, nu mai astept pana luni. Merg la tenis de camp!