| FortaSteaua2012 a întrebat:

Daca dau la sac de box imi cresc bicepsi?

15 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,normal...

| Cosmin86 a răspuns (pentru ombladon):

De cand naiba e normal asta?

Esti pe langa

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu prea...
Daca dai in sacul de box iti cresc tricepsii.

| Iulian03 a răspuns:

Da.

| Alexandru98 a răspuns:

Da
mai informează-te și tu de
la antrenorii de box

| FitMonkey a răspuns:

Nu, iti intaresti pumnul si incheietura

| allison20 a răspuns:

Da, in combinatie cu alte exercitii pentru bicepsi si o alimentatie sanatoasa.

| FantaZEW a răspuns:

Da, dar trebuie sa te antrenezi mult ^^ funda pls puppy dog eyes?

Răspuns utilizator avertizat
| PuieMonta2002 a răspuns:

Da

| NotoriousG a răspuns:

Da. dar depinde cum dai. adica daca dai ca o ffemeie nu-ti creste nimic. daca dai tare in fiecare zi normal ca o sa-ti creasca

| Clasic a răspuns:

Sweat, blood and tears ..ca sa faci biceps

| αηdrei a răspuns:

Cine stie, poate iti creste si mintea, dar asta doar daca inveti (procesul mai numindu-se si "mastrubare intelectuala"). LOGIC CA ITI CRESC, vrei sa-ti creasca parul, normal, sau tu dai cu picioarele in sac? raised eyebrows

| Cosmin86 a răspuns (pentru αηdrei):

De ce naiba e logic, bicepsii nici macar nu participa la miscarea aia, decat nesemnificativ.

Nici tu n-ai nicio treaba cu sportul

| αηdrei a răspuns (pentru Cosmin86):

Zau!