| Eron a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare acum un an si tot nu am fost lamurit. Daca trag de fiare nu o sa mai cresc in inaltime? Subliniez faptul ca nu merg la sala, am gantare acasa si fac in special exercitii pentru bicepsi si tricepsi. Vreau sa stiu daca sa continui sau nu. Iar daca respunsul este afirmativ, o sa ma ajute sa cresc daca intrerup exercitiile?

1 răspuns:
| BananaUcigasa a răspuns:

Deci e cam asa ramai mic daca faci exercitii cu greutati deasupra capului si recomandat este sa tragi constant mai ales daca iei proteine creatine etc sper sa te ajutewinking